News

04 . APRIL . 2022

Atraskite du specialius serumus, skirtus kovai su akivaizdžiais senėjimo požymiais.

Koncepcijos esmė

Stipraus poveikio serumai : akims ir lūpoms

Lūpas kasdien veikia ne tik išorinis stresas, bet ir mechaninis įtempimas. Kartu su akių kontūru lūpos yra pati trapiausia veido dalis. Šios pažeidžiamos vietos yra pirmosios, kuriose atsiranda odos senėjimo požymių.

Siekdama išspręsti šią problemą, Sothys sukūrė du specialius serumus, įkvėptus dermoestetinių procedūrų metodų, akivaizdžiai kovojančius su odos senėjimo požymiais.

Lūpas putlinantis serumas
Natūraliai putlesnėms ir pilnesnėms lūpoms.

Su hialurono injekciją primenančiu kompleksu, šis serumas intensyviai putlina lūpas ir sukuria 3D efektą, išlygina raukšles ir smulkias linijas aplink kontūrą. Diena po dienos lūpos atgauna jaunystės putlumą, kontūras išryškėja, o smulkios linijos ir raukšlės išlyginamos.

Akių vokus pakeliantis serumas
Stangresniems akių vokams

Šis serumas, įkvėptas dermoestetinių technikų, išlygina vokus, suteikdamas jiems jaunatviškumo. Stipraus poveikio veikliųjų medžiagų sinergija akivaizdžiai pakelia akių vokus. Diena po dienos akys tampa platesnės, vokai stangresni ir mažiau nukarę, o bendra išvaizda akivaizdžiai jaunesnė.

28 . MARCH . 2022

Ieškote veiksmingo lieknėjimo sprendimo?
Sothys pristato savo naują lieknėjimo programą, kuri sujungia efektyvumą ir malonumą!

Atraskite mūsų naują liekninamąjį kūno serumą, savo naują lieknėjimo sąjungininką!

Jūsų pagrindinis lieknėjimo sąjungininkas
Sothys pristato savo pažangiausią serumą, kuris atakuoja 3 celiulito tipus ir suteikia visapusišką lieknėjimo poveikį. Rezultatas: greitas glotninamasis efektas, lokalūs trūkumai akivaizdžiai mažėja, o bendra odos išvaizda žymiai pagerėja.

21 . MARCH . 2022

Ši nauja SOTHYS pavasario/vasaros makiažo kolekcija perkelia jus į natūralumo, saulėto lengvumo bei kerinčio jausmingumo atmosferą.