News

14 . FEBRUARY . 2018

Nauja, gamtos vešlumo ir ryškumo įkvėpta makiažo kolekcija Les Jardins Sothys ™, pavadinta Sothys sodų vardu - ypatingai puoselėjamos vietos, kurioje tarpsta ryškiausios gėlių spalvos:

Keturių spalvų šešėlių paletė - dailinkite savo akis nauja nuostabių spalvų Ombre Sothys šešėlių palete, lengvai kurkite paprasčiausią ir rafinuočiausią įvaizdžius.

Kaligrafinis akių kontūro pieštukas - intensyvios tamsiai rudos spalvos akių kontūro apvadas stilingoms akims!

Bronzinė pudra, būtinas produktas Jūsų vasarai! Vienintelė dviejų viena kitą papildančių spalvų pudra: vienas šiltas bronzinis atspalvis ir vienas abrikoso atspalvis švytinčios odos efektui!

Matiniai lūpų dažai ir satininio padengimo lūpų dažai - Jūs pamilsite šiuos du naujus atspalvius drąsiam ir rafinuotam makiažui!

Nagų lakas - intensyvi švytinti spalva Jūsų įvaizdžio išbaigtumui.

Šilti tonai derinami su vaiskiomis gėlių spalvomis - atraskite Jūsų artimiausiame Sothys grožio salone.

08 . FEBRUARY . 2018

Vasario 18 d. Vilniuje vyks tarptautinis nuotakų stiliaus šou „L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“. Baltijos šalių dizaineriai pristatys daugiau nei dvidešimt naujausių kolekcijų būsimoms nuotakoms, vakarinių suknelių ir vyrų mados kolekcijas. Renginyje laukia ne tik mados šou – savo stende lankytojus nemokamai konsultuos vienos žymiausių pasaulyje profesionalios kosmetikos gamintojų – renginio auksinio rėmėjo SOTHYS veido odos priežiūros ir makiažo ekspertai.

Kodėl būsimai nuotakai verta apsilankyti pas SOTHYS profesionalą? Nes neteisinga priežiūra, mūsų klimato ypatumai, patiriamas stresas ir kiti dirgikliai tiesiogiai atsispindi odos būklėje. Svarbiausias patyrusio kosmetologo tikslas yra tinkamai prižiūrėti klientų odą, todėl SOTHYS visų pirma pabrėžia būtinybę pasirūpinti odos būkle dar prieš šventę. Makiažas nuostabiai atrodo tik ant sveikos ir natūraliai švytinčios odos. Profesionalios kosmetologės parinktos procedūros atliekamos su SOTHYS Pažangiųjų tyrimų centro laboratorijoje kurtais produktais, naudojant išskirtinę masažo techniką „Digi-esthetique®” ypač efektyviai ir be gilesnių invazijų skaistina, jaunina odą ir puoselėja natūralų jos grožį. Ji tampa natūraliai graži, dingsta sausumas ir jautrumas, mažėja raudonis ir raukšlelės. Ekspertų patarimai ir papildomos veiksmingos namuose naudojamos priemonės tęsia poveikį ir išlaiko puikią odos būklę iki pat ypatingos šventės.

Aukščiausius standartus SOTHYS taiko makiažo priemonėms bei padengimo technikai – dekoratyvinės kosmetikos tekstūrų kokybė, unikalios veikliosios medžiagos, kvapai ir spalvos ne tik paslepia netobulumus ir padeda kurti natūraliu grožiu alsuojantį rafinuotą įvaizdį, - SOTHYS makiažas nuotakai suteikia pasitikėjimo savimi. Dėl išskirtinės kokybės ir pagarbos Jūsų odos poreikiams bei saugumui SOTHYS makiažą gera “vilkėti” visą dieną – oda jaučiasi natūraliai ir ypač komfortiškai.

„L`Oréal Professionnel Baltic Bridal Fashion Show“ metu SOTHYS stende Jūsų lauks sistemingai Prancūzijoje besitobulinančios ir ilgametę praktinę patirtį sukaupę kosmetologės ekspertės, nuoširdžiai kviečiančios užeiti su savo klausimais, patirtimis ir problemomis. Stende dirbs ir taip pat nemokamai konsultuos SOTHYS partnerės vizažo meistrės p. Jolita Verseckienė ir Jurga Kartunavičiūtė (JJ MAKE UP BOX). Renginio modeliai pasipuoš SOTHYS makiažais, atliktais CAROLINA MAKE UP STUDIO meistrių ir studijos vadovės p. Karolinos Taraškevič Bethel. Renginio svečiams bus paruošta daugiau kaip 1000-is įvairiausių SOTHYS produktų mėginukų - kad pamilti SOTHYS kokybę būtų paprasčiau!

05 . DECEMBER . 2017

Prabangus Sothys kremas vertingiausiai dovanai.

Kremo sudėtyje yra ypatingų aktyvių veikliųjų medžiagų ir didžiausia paslaptis, dėl kurios oda tepantis juo atrodo jauna. Maloni subtilaus kvapo tekstūra įtraukia į nuostabų grožio ritualą. Oda spindi grožiu ir atrodo jaunesnė. Pirmą kartą kosmetikos industrijoje garsaus gamintojo Bernardaud šedevras - porceliano indelis - saugo unikalios sudėties kremo paslaptis...

Atraskite prabangią Sothys dovaną: La Crème 128.