News

25 . JANUARY . 2020

Du gaivūs produktai specialia kaina!

1) Lepinkitės 400 ml citrinų ir karčiųjų apelsinų dušo želė: atraskite naują skaidrią formulę be dažiklių. Oda nusiprausus bus minkšta ir subtiliai kvepės.

2) Drėkinkite odą 400 ml drėkinamuoju/maitinamuoju kūno losjonu: tai tikras drėgmės šaltinis, paliekantis ant odos apsauginę plėvelę, minkštinantis odą ir sukuriantis komforto jausmą.

25 . JANUARY . 2020

Atraskite naują inovatyvią kaukę veidui, kurioje mechaninis tampraus audinio formuojantis poveikis dera su pakeliančiu veikliųjų medžiagų - kinrožės kamieninių ląstelių, jūros dumblių ekstrakto, migdolų ekstrakto - poveikiu!

Specialiai pritaikyta, veidą atitinkanti kaukės forma švelniai priglunda, lengvai ir patogiai naudojama.

Daugiau nei veikliųjų medžiagų kaukė – tai lyg tikra odos priežiūros procedūra, tinkanti ieškantiems greito, veido kontūrą atstatančio, „pakeliančio“ efekto kasdienai, ar prieš svarbų įvykį.

Atraskite naująją kaukę pas SOTHYS kosmetologes!

19 . OCTOBER . 2019

Dėžutė, pilna paslapčių...

Atraskite naująjį Secrets de Sothys ® kvapųjį vandenį. Tai užburiantis "La Crème 128" kvapas gruntuoto stiklo buteliuke su spaudžiamu purkštuku prabangiam ir jausmingam naudojimui... kartu su Kvapiuoju kūno kremu, lyginančių ir drėkinančiu odą, suteikiančiu jai aukso švytėjimo, šis prabangus rinkinys dėžutėje bus tobula Kalėdų dovana!