News

04 . APRIL . 2018

Teniso sportui ir grožiui priskiriamos tos pačios vertybės - pranašumas ir tobulas reginys, todėl Sothys savo naujos Sothys Athletics produktų linijos ambasadore pasirinko tenisininkę Caroline Garcia!Atradimai netrukus...

26 . MARCH . 2018

Puikiai sudrėkinta oda atrodo ženkliai jaunesnė ir yra atsparesnė laiko tėkmei.
Sothys praturtino savo drėkinimo programą triguba hialurono rūgštimi* dvejuose drėkinančiuose kremuose ir nauja formule Drėkinančioje ir glotninančioje kaukėje:

- Drėkinantis lengvas jaunystės kremas: lengva tirpstanti emulsija normaliai ir mišriai odai.

- Drėkinantis jaunystės kremas: drėkinanti kreminė tekstūra normaliai ir sausai odai.

- Drėkinamoji ir glotninamoji kaukė: aukšto efektyvumo formulė, regeneruojanti odą ir ilgam suteikianti jai drėgmės.

* Drėkinamosios linijos formules sudaro trys esminės veikliosios medžiagos: patentuotas 1055 baravykų ekstraktas, mažo molekulinio svorio hialurono rūgštis arba didelio molekulinio svorio hialurono rūgštis. Mažmeninės prekybos produktuose yra po dvi veikliąsias medžiagas kiekviename.

26 . MARCH . 2018

Prancūzijos Korezo regione, Orijake puoselėjami Les Jardins Sothys ™ (Sothys sodai), įkurti 4 ha plote, tapo pagrindiniu „Sothys“ mokslinių tyrimų įkvėpimo ir naujų kosmetikos produktų kūrybos šaltiniu. Šie nuolat vystomi sodai yra ta vieta, kur skleidžiasi prancūziško kraštovaizdžio menas.

Ir Jūs galite apsilankyti Sothys soduose Koreze, mėgautis nuostabiomis Les Jardins Sothys ™ apylinkėmis, viešėti autentiškos architektūros name su vaizdais į vešinčią augmeniją, bei lepintis puikiu restorano maistu.

Daugiau informacijos: www.lesjardinssothys.fr