News

25 . SEPTEMBER . 2018

Atraskite odos priežiūros ir jausminių potyrių kvintesenciją - Secrets de Sothys® liniją, kuri buvo sukurta atliepiant ypatingus poreikius visų, kuriems grožis yra branginama paslaptis...

Jau greitai Jūsų Sothys grožio salone!

06 . SEPTEMBER . 2018

Naujas elegantiškas lūpų dažų ir kompaktinės makiažą fiksuojančios pudros pakuočių dizainas!

Atraskite naują, prabangią ir modernią makiažą fiksuojančios pudros dėžutę ir naują elegantišką lūpų dažų pakuotę su magnetiniu uždarymu, kurį lengva atidaryti!

04 . SEPTEMBER . 2018

Paryžius iš paukščio skrydžio... Raskite truputį laiko šiam miestui, kuris pilnas kerinčių vietų, mėgaukitės Paryžiaus įkvėpta prabangia ir elegantiška makiažo kolekcija:
Akių šešėlių pieštukas: Tirpstančios tekstūros, išsukamas akių šešėlių pieštukas spindinčioms akims!
Kaligrafinis akių pieštukas: Intensyvios juodos spalvos akių kontūro apvadas stilingoms akims! Kaligrafinis pieštukas buvo įkvėptas rašymo priemonių preciziškumo, kad užtikrintų itin tikslų akių kontūrą.
2 antakių šešėliai: Esminė priemonė nepriekaištingiems natūraliai atrodantiems antakiams. Pudros tekstūra didina antakių apimtį. Du universalūs atspalviai, kurie prisitaiko prie natūralios antakių spalvos.
Makiažą fiksuojanti bespalvė kompaktinė pudra: Nepriekaištingą švytėjimą suteikianti ir natūralią odos spalvą paryškinanti pudra ilgai išsaugo Jūsų makiažą! Nauja pakuotė!
Nauji Intensyviai raudoni ir Matiniai lūpų dažai: Pamilsite šiuos lūpų dažus drąsiam, elegantiškam ir rafinuotam makiažui! Nauja magnetinė pakuotė!

Atraskite ryškius ir drąsius atspalvius Jūsų Sothys grožio salone!