News

09 . MARCH . 2020

Kosmetologių UAB “Grožio galia” klienčių dėmesiui:

Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus karantiną (dėl koronaviruso plitimo), visą karantino trukmės laikotarpį UAB “Grožio galia” (Sothys, Renophase Laboratoires ir Simone Mahler profesionalių kosmetikų atstovybė) koreguoja didmeninės prekybos kosmetologams pagal sutartis organizavimą.

Siekdami ir linkėdami sveikatos savo darbuotojams ir klientams, dirbsime budėjimo režimu, tai yra darbo dienomis, darbo valandomis ofise dirbs 1 (2) darbuotojai, kurie priims kosmetologių užsakymus tik telefonais ir internetu.

Reguliariai bus vykdoma atstovybės patalpų vėdinimas ir dezinfekavimas.

Užsakytos kosmetikos prekės perduodamos kosmetologams tokia tvarka:

-siunčiama siuntiniais per kurjerių tarnybas (LP Express ir/arba Venipak), kurjeriai siuntas pristato tik „iki slenksčio“, tai yra kurjeriai nedirba patalpose;

-kosmetologėms pageidaujant, prekes, užsakius iš anksto ir suderinus paėmimo laiką, galime jas perduoti „iki slenksčio“ (per duris) principu, tai yra be artimo kontakto, išlaikant saugų atstumą ir kosmetologei neužeinant į atstovybės patalpas.

Kovo 16 – 30 dienomis numatyti mokymai ir seminarai yra atšaukiami. Didmeniniai komerciniai pasiūlymai lieka galioti.

Ši informacija pateikiama e-laišku, skelbiama įmonės oficialioje svetainėje www.sothys.lt, Facebook ir Instagram paskyrose.

Tikime, kad bendromis jėgomis, susitelkę ir išlaikydami ramybę, padėdami vieni kitiems, pasieksime geriausių rezultatų. Visiems linkime sveikatos, kasdienės rutinos teigiamų pokyčių, naujų atradimų ir jaukaus laiko!

11 . FEBRUARY . 2020

Atraskite naująją kaukę!

Ši valančioji ir odai matiškumo suteikianti kreminė kaukė skirta mišriai ir riebiai odai. Jos sudėtyje yra dviejų rūšių molio. Kaukė švelniai valo odos nešvarumus ir veikia odos sritis, kur oda riebi ir dėl to blizga.

Rezultatą matysite jau po pirmo karto!

PORŲ SUMAŽĖJIMAS: 95% PASITENKINIMAS*
SEBUMO SUMAŽĖJIMAS: 93% PO PIRMOS KAUKĖS**
POJŪTIS, LYG ODOS BALANSAS ATSTATYTAS IŠ NAUJO: 100% PASITENKINIMAS*


*21 asmens, dvi savaites kaukę naudojusių 2 kartus per savaitę, įsivertinimas.
** 21 asmens odos sebumo instrumentinis matavimas, atliktas po 30 min po pirmos kaukės nuvalymo.

25 . JANUARY . 2020

Atraskite naują makiažo kolekciją, įkvėptą prabangios laukinės dvasios...

Natūrali ir kartu rafinuota kolekcija!

Bronzinė pudra: nauja Bronzinė pudra maksi dydžio elegantiškoje keturių spalvų džiunglių motyvais dekoruotoje paletėje. Tobulas padėjėjas, kai reikia nuostabios švytinčios odos įspūdžio be jokių pastangų!

Spindesio suteikianti pudra akių vokams, veidui ir dekoltė sričiai: Šviesos blyksnis, suteikiantis veido ir dekoltė srities odai švytėjimo ir spindesio, išryškinantis veido bruožus.

Dūminio akių makiažo duetas: Akių kontūro pieštukas ir dūminį efektą suteikiantis pieštukas prabangiam ir rafinuotam įvaizdžiui. Dviejų atspalvių!

Intensyvių spalvų lūpų dažai: kreminė tekstūra apgaubia lūpas drėkinančia ir maitinančia plėvele. Dviejų atspalvių!

Nagų lakas: Išdrįskite dėvėti prabangią vasaros spalvą: Fuchsia Jasmin!